Среда, 2019 год 23 январь

           | 

на сайте

  • Jekaterina Krilova Jekaterina Krilova Послать ЛС

наши партнеры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер


Танцевальная гимнастика и балет для детей в Центре «Zeimuļs»!
Автор: Мамин Клуб Резекне 04 Декабря 2018

ИнформацияНовый волонтер Центра «Zeimuļs» Джамиля Аминова приглашает малышей в возрасте от 3 до 7 лет на занятия танцевальной гимнастики.

 
16. oktobrī Rēzeknē notiks bezmaksas nodarbība vecākiem par bērnu un jauniešu uzvedības un saskarsmes problēmām un to risinājumiem.
Автор: Мамин Клуб Резекне 02 Октября 2018

разноеBūt vecākām ir izaicinājums, jo bērnu uzvedība var radīt daudzus jautājumus un emocijas. Ikvienam vecākam var piedzimt bērns, kuram ir nepieciešams daudz lielāks attīstības atbalsts. Ikvienam bērnam būs gan laba, gan izaicinoša uzvedība. Bērnam var būt dusmu lēkmes vai pretī runāšana vecākiem vai skolotājiem. Tā vienkārši var notikt. Taču var būt situācijas, kad lietas sāk sagādāt grūtības bērnam un pusaudzim, tad  vecākiem ir nepieciešams atbalsts.

 
Vērtīgi padomi, kas jāzina pirmklasnieku vecākiem
Автор: Мамин Клуб Резекне 11 Сентября 2018

1Ik gadu mācību gada sākumā katram no mums tiek atgādināts, cik svarīga loma cilvēka dzīvē ir izglītībai. Šis atgādinājums ir vietā, jo izglītībai patiesi ir neatsverama nozīme mūsu dzīvē, turklāt patiesībā cilvēks mācās un pilnveidojas visu mūžu. Tomēr skolas gadi ir tie, kas liek pamatu visai turpmākajai dzīvei. Un īpaši liela nozīme ir pirmajam mācību gadam, jo tieši šajā laikā veidojas bērna attieksme pret mācību gaitām un skolu kopumā.

 
Labākie piedāvājumi mūsu e-veikalā!
Автор: Veikals "Biroja pasaule ALBA" 05 Сентября 2018

alba logoCienījamie esošie un nākamie klienti!

Tagad iepirkties ir vēl ērtāk! Ielūkojieties mūsu jaunajā internetveikalā un piepildi savu pirkumu grozu!

 
Deju ansamblis "Kolorīts" aicina pievienoties komandai!!!
Автор: Мамин Клуб Резекне 17 Августа 2018

mmHoreogrāfiskajā  ansamblī „Kolorīts” darbojas ap 60 dejotāju, 4 paaudžu grupās. Dejotāji mūsu ansamblī tiek uzņemti jau no 3 gadu vecuma. Repertuārā ir dažādas stila dejas. Ir iespējams apgūt gan klasisko, estrādes un mūsdienu horeogrāfijas.  Liela uzmanība tiek pievērsta stājas veidošanai, koordinācijai un bērnu individuālai spēju attīstībai. Katru gadu piedalāmies dažādos pilsētas svētku pasākumos. Ņemam dalību vairākos starptautiskajos deju konkursos,  tādos kā - ”Baltic Stage”, „Heart of Riga”, baleta festivāls „Arabesk”, „Grand Fouette”, „Sapņi piepildās”, „Jūras zvaigznes” u.c.  Konkursos esam ieguvuši godalgotas vietas.

 
«ПерваяПредыдущая1234СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 4