Воскресенье, 2018 год 23 сентября

           | 

на сайте

  • Olga Strode Olga Strode Послать ЛС

наши партнеры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
SEPTEMBRIS 2018 – pasākumi Rēzeknē
Автор: Мамин Клуб Резекне 25 Августа 2018

trzrkneSveicināti!

Būkšķēdami krīt āboli un plūmes, gribas iekosties vasarā kā dzeltenajā plūmē un sajust tās sulīgumu vēl vienu mēnesi.

Saulē, pieverot acis, var pamanīt brīnumainus apvāršņus, kas atklājas gan teātra izrādēs, gan mākslas izstādēs, koncertos un kino kadros.

Būs bagāts mēnesis, ir vērts tajā iekosties un izgaršot!

 
Rēzeknē notiks VI īsfilmu kinofestivāls “Open Place 2018”
Автор: Мамин Клуб Резекне 06 Августа 2018

afisaNo 15. līdz 19. augustam Rēzeknē notiks jau VI starptautiskais Baltijas valstu īsfilmu kinofestivāls “Open Place 2018”, kas katru gadu kopā pulcē kino profesionāļus, jaunos kino meistarus un kino cienītājus. 15. augusta vakarā kinofestivāls “Open Place” tradicionāli sāksies ar dalībnieku un viesu ierašanos pa sarkano paklāju, kam sekos festivāla atklāšanas koncerts Latgales vēstniecībā GORS.

 
Svinēsim Rēzeknes 733. dzimšanas dienu un satikšanos IX etno festivālā “Gosti”!
Автор: Мамин Клуб Резекне 29 Июля 2018

ikhuygNo 3. līdz 5. augustam svinēsim Rēzeknes 733. dzimšanas dienu un IX starptautisko etno festivālu “Gosti”! Piektdienas vakarā Rēzeknes pilskalnā varēs piedzīvot viduslaiku noskaņas, bet Festivāla parkā svētkus ieskandinās programma jauniešiem. Sestdien varēs izgaršot 70 dažādus sierus, sadziedāt kopā ar piecu valstu nacionālajiem kolektīviem, vakarpusē piedalīties svētku gājienā un izbaudīt koncertprogrammu “Dzimuši Rēzeknei”, savukārt svētdienas programma veltīta ģimenēm.

 
AUGUSTS 2018 – pasākumi Rēzeknē
Автор: Мамин Клуб Резекне 23 Июля 2018

mknbLabdien!

Kā dziesmots ritulis no kalna veļas augusts,

piedziedot visu pasauli ar vasaras skaņām, līdz katrā solī uzdzirksteļo satikšanās prieks!

Satiksimies Rēzeknē – pilsētā Latgales sirdī!

 
Agneses Zeltiņas “Soulstones” rotu kolekcijas Rēzeknē
Автор: Мамин Клуб Резекне 15 Июля 2018

drtfhuji20. jūlijā plkst. 15.00 Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102, Rēzeknē) aicinām uz tikšanos ar Agnesi Zeltiņu un “Soulstones” rotu kolekciju izstādes atklāšanu!

Izstāde Rēzeknē apskatāma no 20. jūlija līdz 1. septembrim.

 
В Резекне приедет ДЕТСКИЙ АВТОБУС ЗДОРОВЬЯ (открыта запись к гастроэнтерологу и офтальмологу)
Автор: Мамин Клуб Резекне 03 Июля 2018

bussВ среду, 22 августа этого года в наш город Резекне приедет ДЕТСКИЙ АВТОБУС ЗДОРОВЬЯ.

Есть возможность записать детей на прием к специалистам - гастроэнтерологу и  офтальмологу (глазному). Каждый специалист сможет принять по 20 детей. Прием начнется в 10.00, последняя запись в 16.20.

Записаться можно по т. 28375137. Если вы записались, но по каким-либо причинам не попадаете на прием, необходимо ОБЯЗАТЕЛЬНО сообщить об этом по т. 28375137 или найти замену на вашу запись.

 
Rēzeknē sadziedāsies Francijas jauktais koris “La Clé des Chants” un sieviešu koris “Medicus”
Автор: Мамин Клуб Резекне 30 Июня 2018

10. jūlijā plkst. 18.00 Dziesmu svētku atskaņas būs saklausāmas Rēzeknē, jo Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3) viesosies Sentetjēnas jauktai koris “La Clé des Chants” no Francijas un vienosies draudzības koncertā ar Rēzeknes sieviešu kori “Medicus”. Savukārt 11. jūlijā Francijas noskaņas ieskanēsies Viļānos.

 
JŪLIJS 2018 – pasākumi Rēzeknē
Автор: Мамин Клуб Резекне 21 Июня 2018

uuiytyutrLabdien!

Jūliju ieskandina XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, bet vasara turpināsies ar koncertiem, izstādēm, kino un mūzikas vakariem, piknikiem un ballītēm,

sekojiet informācijai un satiksimies pilsētā Latgales sirdī!

 
Nāc nākdama, Jāņu diena! Līgosim Rēzeknē!
Автор: Мамин Клуб Резекне 13 Июня 2018

лиго23. jūnijā no plkst. 15.00 līdz rīta gaismai aicinām līgot Rēzeknes Festivāla parkā (Pils ielā 17)! Pēcpusdienā iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, bet vakarā Rēzeknē viesosies Cēsu teātris ar Ādolfa Alunāna dziesmuspēli “Mucenieks un muceniece”. Līgo vakara namamātes lomā šogad iejutīsies dziedātāja Anmary.

 
Cienījamie rēzeknieši, piesakiet sumināšanai Līgas un Jāņus!
Автор: Мамин Клуб Резекне 05 Июня 2018

лигоTuvojas Jāņi un, kā ierasts, Rēzeknē līgosim Festivāla parkā no plkst. 15.00 līdz rīta gaismai – pīsim vainagus un vārīsim zāļu tējas, dziedāsim un dejosim. Aicinām pieteikt sumināšanai un aplīgošanai darbīgas un šarmantas rēzeknietes Līgas, strādīgus un rosīgus rēzekniešus Jāņus!

 
Aktīvā tūrisma diena Rēzeknē
Автор: Мамин Клуб Резекне 05 Июня 2018

19. jūnijā Festivāla parkā (Pils ielā 17, Rēzeknē) rēzeknieši un pilsētas viesi varēs iepazīt aktīvā tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus, piedalīties bezmaksas laivošanā pa Rēzeknes upi un doties velo ekskursijā “Rēzeknes 7 pakalni”.

 
06.06! Rēzeknes Tautas teātra otrā pirmizrāde “Ačgārnās pasakas čemodānā”
Автор: Мамин Клуб Резекне 30 Мая 2018

afgh6. jūnijā plkst. 18.00 Rēzeknes Tautas teātris aicina uz otro pirmizrādi “Ačgārnās pasakas čemodānā” Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3)!

 
Rēzeknes Tautas teātra pirmizrāde “Ačgārnās pasakas čemodānā”
Автор: Мамин Клуб Резекне 21 Мая 2018

afgh22. maijā plkst. 18.00 jaunās Rēzeknes Tautas teātra izrādes “Ačgārnās pasakas čemodānā” pirmizrāde notiks Latgales vēstniecības GORS Mazajā zālē (Pils ielā 4, Rēzeknē).

 
JŪNIJS 2018 – pasākumi Rēzeknē
Автор: Мамин Клуб Резекне 17 Мая 2018

reLabdien!

Visapkārt dzirdama zumēšana un sanēšana, vēl tikai daži soļi līdz vasaras pilnbriedam un pāri pakalniem dzirdēsim skanīgo līgo.

Lai sirdīs ieskanas dziesmas spēks un dabā sajūtam kopīgos deju soļus, jo tuvojas Baltica, Jāņi un Dziesmu un deju svētki!

 
26.05!!! Rēzeknes teātrī "Joriks" pēdējā izrāde šosezon
Автор: Мамин Клуб Резекне 15 Мая 2018

rieksSveiki!

Rēzeknes teātris “Joriks” informē, ka šosezon vēl skatāmas 4 izrādes:

20. maijā plkst. 15.00 un 21. maijā plkst. 11.00 Rēzeknes teātra “Joriks” muzikāla pasaka ģimenei “Riekstkodis” (krievu valodā, ieteicamais vecums 4+).

 
19.05! Muzeju naktī 2018 – Dzimtās malas šūpuļstāsti
Автор: Ineta Atpile-Jugane 15 Мая 2018

muzeju naktsLatvijas simtgades reizē Muzeju nakts tēma ir  “Šūpulis”, tādējādi iekļaujoties valsts simtgades stāstā, kam 2018. gada vadmotīvs ir “Dzimšana”. Katras tautas un nācijas pastāvēšanu nodrošina šūpulis. Valsts dibināšanas un pastāvēšanas jēga rodama rūpēs par ģimenes, dzimtas un tautas šūpuli. Muzeju naktī godinās šūpuļu darinātājus, sargātājus un šūpotājus.

 
Rēzeknes Tautas teātris aicina uz komēdiju “Patentēts inteliģents” jeb “Kai Mikeļs precētīs gribēja”
Автор: Мамин Клуб Резекне 08 Мая 2018

nn10. maijā plkst. 19.00 Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3) Rēzeknes Tautas teātris aicina uz Bronislava Vaļpītra izrādi “Patentēts inteliģents” jeb “Kai Mikeļs precētīs gribēja”. Komēdija latgaliski ar dziedāšanu un dancošanu ļoti iederas pavasarī, kad visiem sirdis straujāk pukst tāpat kā Mikelim, kurš ļoti grib precēties.

 
19.05! Radošās rakstniecības nodarbība Rēzeknē.
Автор: Мамин Клуб Резекне 08 Мая 2018

r\aLabdien!

19. maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00

Rēzeknes TIC (Krasta ielā 31)

notiks radošās rakstniecības nodarbība “Ar dzeju par dzīvi”,

kas norisinās Latvijas valsts simtgadei veltīto meistarklašu sērijas “Rakstu Latviju” ietvaros.

 
Antoņina Milaševiča – mūsu novada jubilāre
Автор: RCB lasītavas vadītāja Anita Gaidule 08 Мая 2018

мLīdz 18. maijam lasītavā var iepazīties ar izstādi, kuras materiāli ļauj ielūkoties mūzikas pedagoģes un kordiriģentes Antoņinas Milaševičas darbīgā mūža lappusēs. Kopā ar savu dzīvesbiedru, arī kordiriģentu, Vitoldu Milaševiču viņa ir iemantojusi cieņu un mīlestību to Latgales un Rēzeknes iedzīvotāju vidū, kuriem tuva kora mūzika un dziesma.

 
4. maijā svinēsim Latvijas brīvību! Rēzeknē Brīvības pikniks pilskalnā
Автор: Мамин Клуб Резекне 29 Апреля 2018

afisa4. maijā Latvijas svētkus Rēzeknē svinēsim no agra rīta līdz vēlam vakaram, pulcējoties gan kopīgajā velobraucienā “Rēzeknes serpentīns”, gan Baltā galdauta svētkos Rēzeknes pilskalnā, kur ģimenes, draugu un kaimiņu lokā izbaudīsim svētku koncertu un piknikā dalīsimies ar brīvības stāstiem. Tāpat šajā dienā iesaistīsimies arī Latvijas simtgades iniciatīvā “Brīvības ielu stāsts”, dodoties interaktīvā ekskursijā pa Atbrīvošanas aleju.

 
«ПерваяПредыдущая1234567СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 7