Среда, 2019 год 23 январь

           | 

наши партнеры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Rēzeknē izrāde ģimenēm par Pasaules plūdiem Печать

13. novembrī plkst. 12.00 Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3) Rēzeknes Tautas teātris aicina uz izrādi “Astoņos pie šķirsta”, kurā Ulriha Hūba stāsts par Pasaules plūdiem atklājas neierastā aspektā.

Izrādē galvenie personāži ir trīs pingvīni, kuriem jāatrod atbilde, kā rīkoties, ja Noasa šķirstā vieta atvēlēta tikai diviem, bet viņi ir trīs – kurš paliks? Dievs Noam taču ir ļāvis līdzi ņemt tikai divus “no katras radības”. Kā gan lugas varoņiem izdosies “apiet “ šos noteikumus? Un kā, iekļuvuši šķirstā, pingvīni mēģinās saprast, kas ir Dievs un kāpēc Viņš uzsūtījis plūdus?

Lugas autors Ulrihs Hūbs viegli un asprātīgi, bet tajā pašā laikā ļoti nopietni iztirzā jautājumu par Dievu, nedodot vienu galīgo atbildi, kas ir Dievs un kāds ir Dievs, jo uz šo jautājumu mums katram pašam ir jāmeklē atbilde.

Izrāde rosina neļauties apkārtējo uzspiestajiem spriedumiem, bet katram pašam rast atbildes par to, kas dzīvē jāmācās, un apzināties dzīves vērtības.

Režisore – Māra Zaļaiskalns

Aktieri: Oskars Lustiks, Vija Dikule, Aldis Leidums, Ināra Apele, Kaspars Balodis

Telpa un tērpi – Ināra Apele

Gaismas un skaņa – Ints Salmiņš

No vācu valodas tulkojusi Jūlija Mihailova

1

Biļetes (pieaugušajiem – 3,00 €, skolēniem un pensionāriem – 2,00 €) var iegādāties Rēzeknes kultūras nama kasē, tālr. 64622066

Foto no Rēzeknes Tautas teātra arhīva.

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece,
pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”
reklāmas speciāliste
Tālrunis 26106775, 29333245
29 Октября 2018
Автор: Мамин Клуб Резекне   
Мероприятия