Среда, 2019 год 23 январь

           | 

наши партнеры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Agneses Zeltiņas “Soulstones” rotu kolekcijas Rēzeknē Печать

drtfhuji20. jūlijā plkst. 15.00 Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102, Rēzeknē) aicinām uz tikšanos ar Agnesi Zeltiņu un “Soulstones” rotu kolekciju izstādes atklāšanu!

Izstāde Rēzeknē apskatāma no 20. jūlija līdz 1. septembrim.

Agnese Zeltiņa ir slavena latviešu aktrise, pasākumu vadītāja un žurnāliste. Viņa ir strādājusi Latvijā, Krievijā, Itālijā un Holivudā, piedaloties dažādos projektos sākot no seriāliem, raidījumiem, šoviem un filmām līdz pat teātra izrādēm u. c.

Agnese Zeltiņa savu zīmolu “Soulstones” atklāja 2013. gadā, produkti uzrunāja katras sievietes sirdi un viņas kompānija kļuva slavena un pieprasīta ātrāk nekā paredzēts. Viņas tēvs arī bijis juvelieris, tādēļ rotaslietu veidošanu viņa redz kā savu sirds darbu. Iedvesmojoties no Itālijas, produkcijas apjomi drīz vien sāka pieaugt gan dizainu, gan ideju ziņā.

Agnese saka: “Rotaslietu veidošana man ir kā meditācija, kā terapija. Tā nomierina dvēseli un prātu. Man patīk ideja, ka sievietes valkās manis radītās greznumlietas; mani patiesi laimīgu padara apziņa, ka man ir iespēja likt sievietēm justies īpašām un glaunām. Modelēt un radīt Soulstones produkciju ir mans sirds darbs. Gluži kā šķipsniņa garšvielu vai cukura spēj padarīt ēdienu par meistardarbu, kripata mīlestības pārvērš parastus materiālus mākslas darbā”.

Soulstones by Agnese Zeltiņa šogad svinēs savu 5 gadu jubileju. Šo gadu gaitā ir radīts daudz brīnumainu un unikālu darbu, tāpēc sadarbībā ar Latgales Kultūrvēstures muzeju līdz pat 1. septembrim būs iespēja aplūkot Agneses Zeltiņas radītās rotas un iepazīties ar tām. Stāstos par mīlestību uz Itāliju, tur piedzīvoto, gūto iedvesmu, par to kā viss sākās un turpinās šodien.

Izstādes atklāšanas dienā 20.07. būs iespēja iegādāties rotas par īpašām cenām un satikt pašu Agnesi Zeltiņu!

Plašāka informācija par Soulstounes https://soulstonesshop.com/   

Ineta Atpile-Jugane,

Latgales Kultūrvēstures muzeja direktores vietniece zinātniskajā darbā

Tālr. 64622464

Vasarā – līdz 31. augustam –

Latgales Kultūrvēstures muzejs (Atbrīvošanas alejā 102, Rēzeknē) atvērts

Trešdien–sestdien no plkst. 10.00–18.00

Svētdien no plkst. 11.00–17.00

Pirmdien, otrdien – slēgts (pieejams grupām ar iepriekšēju pieteikšanos)

Biļetes: skolēniem, studentiem – 0,50 €, pieaugušajiem – 0,80 €

tālr. 64622464

15 Июля 2018
Автор: Мамин Клуб Резекне   
Мероприятия