Понедельник, 2018 год 19 ноября

           | 

наши партнеры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Aktīvā tūrisma diena Rēzeknē Печать

19. jūnijā Festivāla parkā (Pils ielā 17, Rēzeknē) rēzeknieši un pilsētas viesi varēs iepazīt aktīvā tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus, piedalīties bezmaksas laivošanā pa Rēzeknes upi un doties velo ekskursijā “Rēzeknes 7 pakalni”.

Aktīvā atpūta viennozīmīgi ir neatņemama vasaras sastāvdaļa, tādēļ 9. jūnijā atklāsim sezonu arī Rēzeknē! Pirmo reizi Festivāla parkā vienkopus varēs sastapt tik daudz dažādus aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzējus, kuri demonstrēs savus piedāvājumus, iepazīstinās un pastāstīs par to, kurp doties un ko izbaudīt siltās sezonas laikā Rēzeknē un novadā.

Festivāla parkā no plkst. 10.00–14.00 atpūtniekus gaidīs kartingi, ielas florbola laukums, jauniešu centra “Joniors” izklaides un atrakcijas, kvesta istabas mīklas, zumbas un radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” jauniešu aktivitātes “Bumbas kā bungas”  paraugdemonstrējumi, peintbola ekipējuma apskate, bērniem – sumo rings un velokarti. Apmeklētajiem būs iespēja arī uzzināt šīs sezonas aktualitātes no OCR āra peldbaseina, zirgu sētas “Untumi”, pirts kompleksa Resento SPA un Dabas aizsardzības pārvalde stāstīs par Rāznas nacionālā parka jaunumiem. Savukārt tie, kas precīzi atbildēs uz četriem āķīgiem jautājumiem, varēs izmēģināt veiksmi loterijā un laimēt dāvanu kartes un atlaižu kuponus aktīvajai atpūtai un izklaidei.

Drošsirdīgajiem no plkst. 10.30–12.00 būs iespēja bez maksas izbaudīt laivošanas priekus (no Krasta ielas 47 (vecajām Lesčinska dzirnavām) līdz Festivāla parkam), bet plkst. 12.00 visi riteņbraukšanas entuziasti ir aicināti doties velo ekskursijā “Rēzeknes 7 pakalni”. Septiņos pieturas punktos (pakalnos) ekskursantus sagaidīs zinoši un aizrautīgi stāstnieki, kuri iepazīstinās ar katra pakalna unikālo stāstu.

Vēlāk ikviens ir aicināts pievienoties afterpārtijā jeb piknikā pie Kovša ezera kopā ar veikparka “GoWake” paraugdemonstrējumiem, SUP dēļa izmēģinājumiem un lielisku mūziku.

sedrfgh

Aicinām laicīgi pieteikties laivošanai un velobraucienam, aizpildot anketu tiešsaistē: ej.uz/pieteikums9jun

Informāciju sagatavoja
Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs
Krasta iela 31, Rēzekne
tālr. 26332249
e-pasts: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


05 Июня 2018
Автор: Мамин Клуб Резекне   
Мероприятия