Понедельник, 2018 год 19 ноября

           | 

наши партнеры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
26.05!!! Rēzeknes teātrī "Joriks" pēdējā izrāde šosezon Печать

rieksSveiki!

Rēzeknes teātris “Joriks” informē, ka šosezon vēl skatāmas 4 izrādes:

20. maijā plkst. 15.00 un 21. maijā plkst. 11.00 Rēzeknes teātra “Joriks” muzikāla pasaka ģimenei “Riekstkodis” (krievu valodā, ieteicamais vecums 4+).

Izrādes pamatā ir vācu rakstnieka E.T.A. Hofmaņa Ziemassvētku pasaka. Riekstkodis – rotaļlietu cilvēciņš, ko uzdāvināja bērniem Svētku vakarā. Marijai ļoti iepatikās rotaļlieta, viņa nolika to gultiņā un dziedāja šūpļa dziesmu. Pēkšņi Riekstkodis...

Režisors: Aivars Pecka. Scenogrāfe: Tatjana Bočka. Horeogrāfe: Olga Bočarņikovs (Krievija). Lomās: Veronika Kurilova, Jekaterina Garfunkele, Tatjana Suhiņina – Pecka Genādijs Voronovs, Ņikita Voroņins, Larisa Ščukina, Larisa Beilo, Aivars Pecka. Piedalās deju studijas StopTime dejotāji un Rēzeknes skolu jaunatne.

23. maijā plkst. 11.00 Rēzeknes teātra “Joriks” jaunākais iestudējums – Annas Brigaderes bērnības kolāža vienā cēlienā “Dievs. Daba. Darbs” (latviešu valodā, ieteicamais vecums: 14+).

Annele ir kalpu ģimenes jaunākā atvase, zinātkāra meitene, kura cenšas iederēties pieaugušo pasaulē. Dienu no dienas viņa meklē iespējas būt tuvāk mātei, tēvam vecmāmiņai un māsai Liziņai, taču darbs tos spītīgi tur gūstā, liekot Annelei justies vientuļai un atstumtai. Katru reizi, kad pastarīte vecākiem kaut ko prasa, vienīgais, ko viņa saņem pretī ir smaga nopūta, kam seko bezpalīdzīgs: ei nu ei, mulķīte. Bet Annele nav nekāda muļķīte, viņa grib zināt un saprast un ja lielie atbildes nesniedz, tās jāmeklē pašai.

Annas Brigaderes autobiogrāfiskās triloģijas pirmā daļa ‘’Dievs, daba, darbs’’ ir kā piemineklis, autores veltījums ģimenei, kas viņu izaudzinājusi par izcilu Latvijas kultūras personību. Izrādes tapšanas procesā radošā komanda analizēja arī citus Brigaderes darbus, piezīmes, publikācijas, meklējot cēloņus un likumsakarības, kas nosaka indivīda izaugsmi un ciešo saikni ar tā radītājiem.

Iestudējums ‘’Dievs. Daba. Darbs’’ ir pieaugšanas stāsts, bērnības atmiņu uzplaiksnījums, kurā bērns, gluži kā tukša papīra lapa, tiecas aizrautīgi tikt pierakstīts līdz pat malām ar prieku, bēdām un visu to, kas viņa pasauli padara tik bagātu un interesantu. Izrādē vienkopus sadzīvo plāna, objektu un ēnu teātra estētika, piešķirot katrai ainai atšķirīgu formu un atmosfēru.

Režija, dramaturģija: Edgars Niklasons. Scenogrāfija: Gints Sippo. Spēlē: Laura Atelsone, Elizabete Bikovska. Mūzika: Kaspars Niklasons. Video: Evita Rusova. Horeogrāfija: Alise Putniņa.

af

26. maijā plkst. 14.00 Rēzeknes teātra “Joriks” jauniešu studijas izrāde “Spītnieces savaldīšana” (krievu valodā).

Lučencio ir iemīlējies augstmaņa Baptista jaunākajā meitā Biankā. Taču meitenes tēvs ir paziņojis, ka izdos Bianku pie vīra tikai tad, kad būs apprecējusies viņa vecākā meita - spītīgā Katarina. Te pilsētā ierodas Petručo, kurš vēlas izdevīgi apprecēties, un par viņa izredzēto kļūst Katarina. Režisore Larisa Ščukina.

sp

Biļetes – Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nama (Atbrīvošanas alejā 97) kasē, kā arī bilesuparadize.lv

Sīkāka informācija pa tālr. 64622182 (NBKN), e-pasts:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Cieņā Maija Upeniece,

pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”

reklāmas speciāliste

Tālr. 26106775, 29333245

15 Мая 2018
Автор: Мамин Клуб Резекне   
Мероприятия