Понедельник, 2018 год 19 ноября

           | 

наши партнеры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Rēzeknes Tautas teātris aicina uz komēdiju “Patentēts inteliģents” jeb “Kai Mikeļs precētīs gribēja” Печать

nn10. maijā plkst. 19.00 Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3) Rēzeknes Tautas teātris aicina uz Bronislava Vaļpītra izrādi “Patentēts inteliģents” jeb “Kai Mikeļs precētīs gribēja”. Komēdija latgaliski ar dziedāšanu un dancošanu ļoti iederas pavasarī, kad visiem sirdis straujāk pukst tāpat kā Mikelim, kurš ļoti grib precēties.

Ko lai iesāk Mikeļs, kurš tik ļoti grib precēties, bet izredzētā ir ciema smalkākā jaunkundze, kura par precēšanos ij nedomā, bet, ja precēšoties – zina teikt skolas saimniece – tad tikai ar “teleģentu personu”. Kas tā par “ligu” un kā lai tādu dabū? Kur aitas tur cirpēji! Un par padomdevējiem naivajam un paslinkajam, bet uzņēmīgajam lauku puisim piesakās gan Pabiru partijas vietējās nodaļas dibinātājs Misiņa kungs, gan veiklais tirgonis Abrams, gan citi “labvēļi”.

Režija – Māra Zaļaiskalns. Telpa un tērpi – Ināra Apele. Horeogrāfija – Ilmārs Dreļs. Muzikālais noformējums – Dace Baltkāje. Skaņa un gaismas – Ints Salmiņš. Lomās: Oskars Lustiks, Sandra Juste, Vija Dikule, Ināra Apele, Aldis Leidums, Pīters Daugulis, Kaspars Balodis, Gundars Kozlovskis, Elga Švarce, Jānis Pampe. Muzikanti – Dace Baltkāje, Ilmārs Dreļs, Pīters Daugulis.

Komēdijās pirmizrāde notika 04.05.2014., bet šobrīd ir mazliet mainījušies aktieri, kas noteikti izrādē ienesīs arī jaunus pārsteigumus. Nāciet skatīties un smieklu vakars ir garantēts!

Biļetes: 3,00 €, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2,00 €; Maijām un Paijām – ieeja brīva (uzrādot personu apliecinošu dokumentu).

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece,
pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”
reklāmas speciāliste
Tālrunis 26106775, 29333245
08 Мая 2018
Автор: Мамин Клуб Резекне   
Мероприятия