Воскресенье, 2017 год 24 сентября

           | 

на сайте

  • Jeļena Jeļena Jeļena Jeļena Послать ЛС

наши партнеры

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Aicinām uz Topošo vecāku skolu! Печать

школаTopošo vecāku skolas kursā iekļautas septiņas lekcijas, kuras vadīs vecmātes, psihoterapeits, neonatologs, zīdīšanas konsultante – dūla.

Topošo vecāku skolas jaunā programma:

  • trešdien, 13.septembrī plkst. 15.00vecmāte Edīte Lubāne stāstīs par izmaiņām sievietes organismā grūtniecības laikā, kā arī par dažādiem sarežģījumiem, kuri var rasties grūtniecības laikā, par diētu, apģērbu, medikamentiem, ceļošanu, kaitīgiem ieradumiem grūtniecības laikā un daudz ko citu.
  • trešdien, 20.septembrī plkst. 15.00 - vecmāte Žanna Ivanova pastāstīs par par gatavošanos dzemdībām, par dzemdību norisi, etapiem, kā pareizi elpot un uzvesties dzemdību laikā un citiem jautājumiem.
  • trešdien, 27.septembrī plkst. 15.00 – vecmāte Žanna Ivanova stāstīs par dažādiem sarežģījumiem dzemdību laikā un ķeizargrieziena operāciju, kā arī pastāstīs par ģimenes dzemdībām, pēcdzemdību kontracepciju.
  • trešdien, 4.oktobrī plkst. 15.00  - ģimenes psihoterapeite, mākslas terapeite Aloida Jurčenko Tikšanās laikā runāsim par to, kā emocionāli pilnvērtīgi sagatavoties dzemdībām bez negatīvām emocijām- bailēm par gaidāmajām dzemdībām un raizēm par mazuļa veselību, kā gaidību laiku pārvērst radīšanas procesā, piedzīvojot brīnišķīgo kopības sajūtu, mīlestību un uzticēšanos.
  • trešdien, 11.oktobrī plkst. 15.00  - sertificēta zīdīšanas konsultante, dūla Anita Baltalksne stāstīs par nepieciešamību mazuli barot ar krūti, mācīs kā vissekmīgāk uzsākt zīdīšanu, lai izvairītos no problēmām un neveiksmēm, emocionāli un informatīvi sagatavos un iedrošinās topošās māmiņas mazuļa barošanai ar krūti, lai rastu sevī spēku un ticību, ka viņām viss izdosies.
  • trešdien, 18.oktobrī plkst. 15.00  neonatologs Skaidrīte Vasilevska, stāstīs par jaundzimušā adaptācijas perioda īpatnībām.
  • trešdien, 25.oktobrī plkst. 15.00  sertificēta zīdīšanas konsultante, dūla Anita Baltalksne pastāstīs un parādīs kā pareizi aprūpēt jaundzimušo, par pareizu mazuļa hendlingu (bērniņa cilāšanu un nēsāšanu uz rokām), ģērbsim un cilāsim lelles, īsumā demonstrēs slingu un parādīs, kā to pareizi izmantot. Gaidīti arī topošie tēvi!

Lekcijas Topošo vecāku skolā notiks katru trešdienu, plkst.15.00 Māmiņu kluba telpās, Radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” Krasta ielā 31, kabinetā 1.9.

Aicinām visus topošos vecākus! Lūgums iepriekš pierakstīties pa tel. 26633854.

Vienas nodarbības cena 3,00 EUR (oficiālajām Māmiņu kluba dalībniecēm - 2 EUR).

01 Сентября 2017
Автор: Anita Baltalksne   
Занятия в Мамином клубе